Потрібна консультація?

  Вам подзвонить наш фахівець
  ПРОКЛАСТИ МАРШРУТ

  Заміна каталізатора

  Ціна від 1 500 грн

  Час виконання від 90 мин.

  Оригінальні запчастини

  Прорахунок вартості робіт і запчастин

  Гарантія 12 місяців / 15 000 км пробігу

  Наші переваги

  Комплексний сервіс Заміна каталізатора СТО Бош

  Комплексний сервіс

  BOSСH Авто сервіс ДИАС Україна вирішує всі питання з обслуговування та ремонту всіх марок автомобілів, від планового техогляду до відновлення після ДТП.

  Бош ДИАС авто сервіс Ремонт каталізатора з гарантією

  Ми Гарантуємо

  Гарантія на запчасти та всі види робіт, що виконуються. Будь-які дії з автомобілем детально документуються й затверджуються із власником автомобіля.

  СТО Теремки Діагностика каталізатора

  Ненав’язливий сервіс

  Наші спеціалисти не запропонують вам відремонтувати чи замінити те, що не потрібно. Вони честно розкажуть, що необхідно зробити терміново, а з чим можна зачекати.

  Чистка каталізатора ціна

  Ми відкриті для клієнтів

  Ви можете пройти в ремонтну зону та переконатися в виявлених поломках. При зверненні до нас, ви завжди будете знати, хто із співробітників відповідає за авто.

  Сучасне обладнання Бош авто сервіс для Вирізка каталізатора

  Сучасне обладнання

  Наш автосервіс обладнаний сучасним професійним обладнанням BOSСH яке проходить постійне технічне обслуговування.

  Заміна каталізатора ціна

  Відповідаємо за якість

  Посля ремонту, автомобіль проходить 3 стадії перевірки: механіком, майстром ремзони та майстром приймальником. Це гарантує високу якість проведених робіт.

  Ремонт вихлопної системи з гарантією 1 рік / 15 000 км пробігу

  Усі види ремонту та обслуговування автомобіля будь-якої марки та віку на одному СТО Bosch Car Service «ДІАС Україна». Авто Ваше, турботи наші

  Наші переваги

  Сторонні стуки, зміна звуку роботи двигуна

  Наші переваги

  Запах бензину в салоні чи біля автомобіля

  Наші переваги

  Попередження про несправності від бортового комп’ютера

  Наші переваги

  Машину “тягне” в сторону при русі чи гальмуванні

  Наші переваги

  Зміна кольору вихлопу

  Наші переваги

  Ривки, зміни плавності ходу

  Наші переваги

  Збільшення витрати палива

  Наші переваги

  Регулярне зниження рівня масла

  Наші переваги

  Зниження тяги

  Наші переваги

  Нерівномірне зношення гуми

  • Наші переваги

   Зміна кольору вихлопу

  • Наші переваги

   Ривки, зміни плавності ходу

  • Наші переваги

   Збільшення витрати палива

  Наші переваги
  • Наші переваги

   Регулярне зниження рівня масла

  • Наші переваги

   Зниження тяги

  • Наші переваги

   Нерівномірне зношення гуми

  Як ми працюємо

  Заміна каталізатора вартість

  ЗАЯВКА

  Залиште заявку або зв’яжіться з нами за тел.:

  +38 (050) 366 57 75

  Заміна каталізатора Теремки

  ПОГОДЖЕННЯ

  Підбір запчастин, затвердження списку робіт, цін та строків.

  Заміна каталізатора Київ ціна

  РЕМОНТ

  Виконання затвердженого переліку робіт та послуг.

  Ремонт каталізатора ціна

  ГАРАНТІЯ

  Завершивши ремонт, ми проведемо контроль якості та оформимо гарантію

  Заміна каталізатора поруч

  ВІДГУК

  Залишаючи позитивні відгуки ви залишаєте нашу станцію в гарному настрої.

  Відгуки клієнтів

  Заміна каталізатора відгук
  Зі знанням справи підійшли до обслуговування, машина стала нормально заводитися на холодну. Люди гарно знають свою справу!
  Володимир Мисленко


  14.03.2021

  Відгук Заміна каталізатора
  Провели діагностику, усунули «ремонт» минулих майстрів. Запчастини на заміну є в наявності, тому зробили все швидко!
  Михайло Сергієнко


  21.01.2021

  men

  Заміна каталізатора

  ціна в Киеві від 1500 грн.
   Заміна каталізатора Києві Теремки

   Каталізатор (каталітичний нейтралізатор) є важливою деталлю вихлопної системи, основне завдання якої – очищати відпрацьовані гази від шкідливих речовин перед викидом їх в атмосферу. Крім своєї основної функції, каталізатор також дозволяє зменшити шуми у вихлопній системі. А за рахунок зниження в каталітичному нейтралізаторі температури відпрацьованих газів, інші елементи системи працюють набагато довше. Але з часом через високі температур газових потоків, каталізатор починає плавитися і забиватися гаром, що призводить до його несправності. Вихід з ладу цього елемента призводить до таких наслідків:

   • Знижується потужність двигуна;
   • Виникають проблеми з запуском двигуна;
   • Розгін авто стає більш тривалим;
   • Збільшується витрата палива;
   • Виникають проблеми з тиском в системі випуску.

   В середньому каталізатор рекомендується міняти через кожні 80 – 100 тис. км пробігу. Але іноді термін його роботи значно скорочується, це залежить від якості палива і самої деталі. Оскільки заміна каталізатора – послуга не з дешевих, то на сьогоднішній день автосервіси пропонують і інші рішення проблеми.

   Діагностика каталізатора

   Для того, щоб переконатися в несправності каталізатора необхідно спочатку провести його діагностику. Перевірка пристрою може бути проведена як за допомогою демонтажу, так і без нього. Діагностика каталізатора без зняття проводиться або за допомогою газоаналізатора, або тестуванням на протитиск у вихлопній системі. Для обох способів потрібно спеціальне обладнання, яке дозволить проаналізувати стан пристрою. Що стосується перевірки каталізатора зі зняттям, то тут все набагато простіше: проводиться демонтаж каталітичного нейтралізатора і його візуальний огляд за допомогою потоку світла. Але і при такому способі можна зіткнутися з перешкодами, так як кріплення за час експлуатації пристрою прикипають, їх буває дуже складно роз’єднати. Тому для проведення діагностики каталізатора найкраще звертатися в автосервіс.

   Ремонт каталізатора

   Каталітичний нейтралізатор має дуже складну дрібну конструкцію, саме тому його ремонт просто неможливий. Якщо проведена діагностика показала, що каталізатор в робочому стані і просто забився, то в такому випадку його можна прочистити. Але найчастіше стільники (з яких складається каталізатор) обсипаються і він стає непрацездатним. Тоді існує лише два варіанти вирішення проблеми: заміна каталізатора на новий або його видалення.

   Чистка каталізатора ціна

   Всередині металевого корпусу каталізатора розташовані дрібні керамічні стільники, які покриті дорогоцінними металами, такими як платина, паладій або родій (тому каталітичний нейтралізатор має таку високу вартість). Відпрацьовані гази, проходячи через ці осередки, вступають в хімічну реакцію, завдяки чому розпадаються на вуглекислий газ і пар. Але при цьому на осередках залишається нагар і сажа, які з часом закупорюють фільтр і роблять його непрацездатним. Саме тому слід проводити своєчасну чистку каталізатора, але вона допустима лише в тому випадку, якщо стільники не пошкоджені, а просто забиті. На СТО в Києві пропонують кілька способів очищення каталізатора.

   Профілактична чистка миючим засобом без демонтажу. Яка проводиться на пробігу від 50 до 80 тис. Км.

   Механічна чистка або багаторазова промивка. Обидва варіанти мають на увазі зняття елемента.

   Профілактична чистка каталізатора має невисоку вартість і дозволяє значно продовжити його працездатність.

   Вирізка каталізатора

   Видалення каталізатора є досить простим і недорогим (порівняно з заміною на новий) способом відновлення роботи вихлопної системи. Крім економії грошей, видалення каталізатора має і інші переваги:

   • Підвищення потужності двигуна;
   • Зниження витрати палива;
   • Усунення аварійних режимів і помилок, що виникають при роботі фільтра;
   • Відключення процесу регенерації і усунення проблем, які він створює.

   Саме тому автовласники часто вдаються до видалення каталізатора і заміні його полум’ягасник або Стронгер. Завдяки своїй спрощеній конструкції цих деталей, відпрацьовані гази отримують знижений опір, тим самим збільшуючи потужність двигуна і покращуючи динаміку автомобіля. Тому видалення каталізатора також популярно при тюнінгу автомобіля. Довіряти таку процедуру краще досвідченим майстрам, які не тільки зможуть якісно виконати роботу, але і підберуть найбільш відповідний для вашого автомобіля полум’ягасник або Стронгер.

   Заміна каталізатора ціна

   Якщо ви не хочете, щоб ваш автомобіль пах вихлопними газами і засмічував атмосферу шкідливими речовинами, та були дотримані всі європейські норми з експлуатації транспортного засобу, тоді єдиним вирішенням проблеми буде заміна непрацездатного каталізатора на новий. Така процедура дозволить вашому автомобілю працювати в справному режимі, і ви уникнете можливих проблем з двигуном або вихлопною системою, які можуть виникнути при установці механічної обманки або заміні каталізатора на полум’ягасник. Вартість заміни каталізатора залежить від обраного вами нового елемента, а також від складності його установки конкретно на ваш автомобіль.

   Наш автосервіс спеціалізується на всіх видах робіт з каталізаторами (видаленні, заміні, чищенні і діагностиці). Ми працюємо з усіма марками і моделями автомобілів, а також надаємо гарантію на надані послуги. Уточнити деталі та записатися на необхідну вам процедуру ви можете за телефоном або залишивши заявку на нашому сайті.