Нужна консультация?

  Наш специалист перезвонит вам  ПРОЛОЖИТЬ МАРШРУТ

  Шумоізоляція авто

  Вартість від 3 500 грн

  Час виконання від 18 годин

  Знижуємо рівень шуму в салоні на 100%
  Використовуємо матеріали преміум класу
  Прорахунок вартості робіт

  Гарантія 12 місяців / 15 000 км пробігу

  Наші переваги

  Комплексний сервіс шумоізоляція авто СТО Бош

  Комплексний сервіс

  BOSСH Авто сервіс ДИАС Україна вирішує всі питання з обслуговування та ремонту всіх марок автомобілів, від планового техогляду до відновлення після ДТП.

  СТО Бош ДИАС авто сервіс шумоізоляція авто з гарантією

  Ми Гарантуємо

  Гарантія на запчасти та всі види робіт, що виконуються. Будь-які дії з автомобілем детально документуються й затверджуються із власником автомобіля.

  Ненав'язливий сервіс Бош сервіс Київ СТО ДИАС Україна

  Ненав’язливий сервіс

  Наші спеціалисти не запропонують вам відремонтувати чи замінити те, що не потрібно. Вони честно розкажуть, що необхідно зробити терміново, а з чим можна зачекати.

  Бош автосервіс Київ ДИАС Україна шумоізоляція авто Теремки

  Ми відкриті для клієнтів

  Ви можете пройти в ремонтну зону та переконатися в виявлених поломках. При зверненні до нас, ви завжди будете знати, хто із співробітників відповідає за авто.

  Сучасне обладнання Бош авто сервіс для шумоізоляції авто

  Сучасне обладнання

  Наш автосервіс обладнаний сучасним професійним обладнанням BOSСH яке проходить постійне технічне обслуговування.

  Професійна шумоізоляція авто СТО Бош

  Відповідаємо за якість

  Посля ремонту, автомобіль проходить 3 стадії перевірки: механіком, майстром ремзони та майстром приймальником. Це гарантує високу якість проведених робіт.

  Обслуговування авто з гарантіею 1 рік

  Усі види ремонту та обслуговування автомобіля будь-якої марки та віку на одному СТО Bosch Car Service «ДІАС Україна». Авто Ваше, турботи наші

  Наші переваги

  Сторонні стуки, зміна звуку роботи двигуна

  Наші переваги

  Запах бензину в салоні чи біля автомобіля

  Наші переваги

  Попередження про несправності від бортового комп’ютера

  Наші переваги

  Машину “тягне” в сторону при русі чи гальмуванні

  Наші переваги

  Зміна кольору вихлопу

  Наші переваги

  Ривки, зміни плавності ходу

  Наші переваги

  Збільшення витрати палива

  Наші переваги

  Регулярне зниження рівня масла

  Наші переваги

  Зниження тяги

  Наші переваги

  Нерівномірне зношення гуми

  • Наші переваги

   Зміна кольору вихлопу

  • Наші переваги

   Ривки, зміни плавності ходу

  • Наші переваги

   Збільшення витрати палива

  Наші переваги
  • Наші переваги

   Регулярне зниження рівня масла

  • Наші переваги

   Зниження тяги

  • Наші переваги

   Нерівномірне зношення гуми

  Як ми працюємо

  Записатись на СТО Bosch Avto Service ДИАС Україна

  ЗАЯВКА

  Залиште заявку або зв’яжіться з нами за тел.:

  +38 (050) 366 57 75

  Шумоізоляція авто ціна

  ПОГОДЖЕННЯ

  Підбір запчастин, затвердження списку робіт, цін та строків.

  Шумоізоляція авто Київ

  РЕМОНТ

  Виконання затвердженого переліку робіт та послуг.

  Шумоізоляція авто Теремки

  ГАРАНТІЯ

  Завершивши ремонт, ми проведемо контроль якості та оформимо гарантію

  Відгук про Бош авто сервіс ДИАС Україна

  ВІДГУК

  Залишаючи позитивні відгуки ви залишаєте нашу станцію в гарному настрої.

  Відгуки клієнтів

  Шумоізоляція авто відгук
  Порадили цей автосервіс, хотів зробити шумоізоляцію. Зробили арки, двері і частково салон. Швидко і за ціною нічого.
  Олексій Бойко


  14.03.2021

  Відгук шумоізоляція авто
  Приїжджав на повну шумоізоляцію. Все зробили на відмінно. Машину залишив і брав на заміну. І час не втрачав без авто і зробили бездоганно
  Олексій Бойко


  14.03.2021

  men

  Шумоізоляція авто

  ціна в Києві від 3 500 грн
   Шумоізоляція авто Київ Теремки

   Неодноразово проведені дослідження довели, що стан водія безпосередньо залежить від шумоізоляції машини. Якщо вона незадовільна, власник авто сильно втомлюється в дорозі, у нього підвищується нервозність і дратівливість.

   Негативно позначається підвищений рівень шуму і на пасажирах. Щоб уникнути цього, транспортний засіб необхідно обладнати хорошою шумоізоляцією.

   Що являє собою шумоізоляція автомобіля?

   Це сучасний матеріал, що володіє унікальними властивостями, що дозволяють йому надійно захистити внутрішній простір машини від шумів, пов’язаних як з роботою мотора, так і з зовнішніми факторами. «Шумка», як називають автолюбителі між собою цю ізоляцію, наноситься на підлогу, двері, арки коліс і дах транспортного засобу таким чином, що при зовнішньому огляді його не видно. Проте, поїздка в такому автомобілі порадує комфортом і тишею. Ізоляційний шар рятує не тільки від гучних і різких звуків, він також грає роль додаткового захисту елементів кузова від корозії. Співробітники сервісного центру в своїй роботі використовують тільки найсучасніші протишумні матеріали.

   Переваги шумоізоляції автомобіля

   До основних плюсів цього покриття відносяться:

   • Ефективне зниження гучності звуків, як доносяться з вулиці, так і видаються працюючим двигуном.
   • Поліпшення акустики салону.
   • Зменшення вібрації машини при русі.
   • Поліпшення теплоізоляційних властивостей.
   • Додатковий захист ТЗ від корозії.

   Деякі автолюбителі роблять шумоізоляцію авто своїми руками, користуючись рекомендаціями, які у великій кількості є у «всесвітній павутині». Але така «шумка» за своїми властивостями не може зрівнятися з сучасним матеріалом, який наносять професіонали в нашому автоцентрі. Більш того, помилки при її нанесенні здатні замість захисту від корозії, навпаки, спровокувати її. Навряд чи варто ризикувати, особливо з огляду на те, що така послуга, виконана на СТО, не відрізняється дуже високою ціною, зате надійно захистить не тільки автомобіль, але і нерви його господаря.

   Недоліки застарілих технологій шумоізоляції авто

   Сучасний шумоізоляційний матеріал гарантує надійний захист водія і пасажирів від гучних і неприємних звуків. Однак далеко не кожен сервіс користується ним у своїй роботі, вважаючи за краще застарілі, дешевші витратні матеріали, методика нанесення яких також не відрізняється досконалістю. Така робота чревата перерахованими нижче побічними ефектами:

   • Наявність швів. Цей недолік характерний для бітумного або іншого вібропластового складу. Ці шви практично не захищені від попадання в них води, що призводить до утворення під ізолюючими матами вогнищ корозії.
   • Збільшення загальної маси ТЗ. Оскільки вібропласт досить масивні, вони створюють додаткове навантаження на частини кузова, яка посилюється при русі, особливо по нерівній дорозі, і може стати причиною деформації.
   • Неприємний запах всередині салону. Використання неякісних витратних матеріалів може привести до того, що одночасно зі зниженням шумового рівня автовласник отримує «в подарунок» цілком чутливу хімічну сморід.

   У використанні нашими фахівцями матеріалів виступають сучасні нанополімери, позбавлені перелічених недоліків. А їх висока адгезивна здатність дозволяє обробляти будь-який з елементів кузова.

   Порядок виконання процедури шумоізоляції автомобіля

   Майстерність фахівців, що виконують процедуру, не менш важливо, ніж якість використовуваного матеріалу. Цей процес досить складний, і при його проведенні в нашому автосервісі використовується фірмове обладнання. Крім того, в робочому приміщенні підтримуються особливі умови, що дозволяють зробити маніпуляцію з максимальною ефективністю.

   Шумоізоляція авто з використанням рідкого нанополімера передбачає 3 етапи:

   1. Підготовчі роботи. На цій стадії розбирається салон, знімається обладнання та обшивка, а також заклеюються ділянки, які не будуть оброблятися. Машина ретельно миється, після чого просушується струменем гарячого повітря, для подачі якої використовується спеціальний апарат.
   2. Основний етап. Ізолюючий матеріал наноситься фахівцем за допомогою розпилювача на все оброблювані поверхні. Після його висихання на деталях утворюється щільна плівка, що нагадує гуму.
   3. Збірка машини. На заключній стадії все раніше зняті елементи встановлюються на свої штатні місця. Матеріал повністю застигає протягом декількох днів, протягом яких машину рекомендується використовувати в щадному режимі.

   Плюси від нанесеної шумоізоляції стануть видні відразу ж, при поверненні з сервісу. Ви зможете переконатися, що вуличний фон став набагато тихіше, а звук, що видається автомагнитолой або вбудованою аудіосистемою – більш мелодійним і виразним.

   Де зробити шумоізоляцію авто в Києві?

   Хочете, щоб їзда на вашому автомобілі була виняткова комфортної, а салон не був заповнений дратівливими звуками? Приїжджайте в сервісний автоцентр Бош, а про все інше подбають наші майстри! Ваша автомашина буде оброблена полімерним шумо ізоляційним матеріалом високої якості, який дозволяє не тільки максимально знизити шумовий рівень, а й захистити транспорт від іржі. Щоб записатися на процедуру, можна зателефонувати за вказаним на сайті телефоном або залишити заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку. Крім того, можна замовити зворотний дзвінок, залишивши свій номер телефону – в цьому випадку оператор сам зв’яжеться з вами для уточнення всіх неясних моментів.