Потрібна консультація?

  Вам подзвонить наш фахівець
  ПРОКЛАСТИ МАРШРУТ

  Чищення дросельної заслінки

  Демократичні ціни

  Час виконання від 40 хв.

  Прорахунок вартості робіт і витратних матеріалів

  Гарантія 12 місяців / 15 000 км пробігу

  Наші переваги

  Чистка дросельної заслінки СТО Бош

  Комплексний сервіс

  BOSСH Авто сервіс ДИАС Україна вирішує всі питання з обслуговування та ремонту всіх марок автомобілів, від планового техогляду до відновлення після ДТП.

  СТО Бош ДІАС Чистка дросельної заслінки з гарантією

  Ми Гарантуємо

  Гарантія на запчасти та всі види робіт, що виконуються. Будь-які дії з автомобілем детально документуються й затверджуються із власником автомобіля.

  СТО Теремки чищення дросельної заслінки

  Ненав’язливий сервіс

  Наші спеціалисти не запропонують вам відремонтувати чи замінити те, що не потрібно. Вони честно розкажуть, що необхідно зробити терміново, а з чим можна зачекати.

  Бош автосервіс Київ ДИАС Україна

  Ми відкриті для клієнтів

  Ви можете пройти в ремонтну зону та переконатися в виявлених поломках. При зверненні до нас, ви завжди будете знати, хто із співробітників відповідає за авто.

  Досвідчені фахівці з очищення дросельної заслінки

  Сучасне обладнання

  Наш автосервіс обладнаний сучасним професійним обладнанням BOSСH яке проходить постійне технічне обслуговування.

  Професійне очищення дросельної заслінки

  Відповідаємо за якість

  Посля ремонту, автомобіль проходить 3 стадії перевірки: механіком, майстром ремзони та майстром приймальником. Це гарантує високу якість проведених робіт.

  Чищення дросельної заслінки з гарантією 1 рік/15 000 км пробігу

  Усі види ремонту та обслуговування автомобіля будь-якої марки та віку на одному СТО Bosch Car Service «ДІАС Україна». Авто Ваше, турботи наші

  Наші переваги

  Сторонні стуки, зміна звуку роботи двигуна

  Наші переваги

  Запах бензину в салоні чи біля автомобіля

  Наші переваги

  Попередження про несправності від бортового комп’ютера

  Наші переваги

  Машину “тягне” в сторону при русі чи гальмуванні

  Наші переваги

  Зміна кольору вихлопу

  Наші переваги

  Ривки, зміни плавності ходу

  Наші переваги

  Збільшення витрати палива

  Наші переваги

  Регулярне зниження рівня масла

  Наші переваги

  Зниження тяги

  Наші переваги

  Нерівномірне зношення гуми

  • Наші переваги

   Зміна кольору вихлопу

  • Наші переваги

   Ривки, зміни плавності ходу

  • Наші переваги

   Збільшення витрати палива

  Наші переваги
  • Наші переваги

   Регулярне зниження рівня масла

  • Наші переваги

   Зниження тяги

  • Наші переваги

   Нерівномірне зношення гуми

  Як ми працюємо

  Чистка дросельної заслінки Київ

  ЗАЯВКА

  Залиште заявку або зв’яжіться з нами за тел.:

  +38 (050) 366 57 75

  Чистка дросельної заслінки ціна

  ПОГОДЖЕННЯ

  Підбір запчастин, затвердження списку робіт, цін та строків.

  Чищення дросельної заслінки поруч

  РЕМОНТ

  Виконання затвердженого переліку робіт та послуг.

  Чищення дросельної заслінки Теремки

  ГАРАНТІЯ

  Завершивши ремонт, ми проведемо контроль якості та оформимо гарантію

  Відгук про Бош авто сервіс ДИАС Україна

  ВІДГУК

  Залишаючи позитивні відгуки ви залишаєте нашу станцію в гарному настрої.

  Відгуки клієнтів

  Чищення дросельної заслінки відгук
  Правильно підійшли до обслуговування, машина почала нормально заводитись на холодну. Почистили заслінку, адаптували, замінили паливний та повітряний фільтри. Люди добре знають свою справу!
  Олександр Вернидуб


  03.08.2022

  Відгук про очищення дросельної заслінки
  Провели діагностику, доопрацювали “ремонт” минулих майстрів. Поміняли фільтри та адаптували заслінку. Зробили все швидко без черги!
  Антон Чорний


  25.04.2022

  men

  Чистка дросельної заслінки

  Демократичні ціни
   Чистка дросельної заслінки

   Дросельна заслінка – це регулятор якості (співвідношення кількості палива до кількості повітря) паливно-повітряної суміші, що подається в циліндри двигуна і іноді вбудований регулятор холостого ходу (ХХ) двигуна.

   Дросельна заслінка є важливою частиною впускної системи двигуна, встановлюється на впускному колекторі, після повітряного фільтра.

   Дросельні заслінки бувають:
   механічні, електромеханічні та електронні в залежності від типу і року випуску автомобіля.Дросельна заслінка – це складний і відповідальний механізм двигуна авто. Конструктивно виконаний у вигляді циліндричного корпусу, вбудованих рухомих механізмів. жиклерів, приводів та контрольно вимірювальних приладів.

   З метою зменшення опору проходу повітря в дросельній заслінці корпус і сама заслінка покриті напиленням молібдену або антифрикційним твердозмащувальним покриттям (АТСП).

   У процесі експлуатації внаслідок природного зносу в рухомому механізмі дросельної заслінки утворюється осьовий люфт, а на корпусі вироблення. Ці механічні конструктивні зміни виявляються і обов’язково усуваються в процесі технічного обслуговування дросельної заслінки. Так як дросельна заслінка працює з системами рециркуляції відпрацьованих газів, патрубки яких ведуть до дросельного вузла, то відповідно, дросельна заслінка схильна до забруднення частиною картерних і вихлопних газів – утворюється наліт на стінках дросельного вузла і самої заслінки.

   Чистка дроссельной заслонки

   Ці відкладення і конструктивні зміни у дросельному вузлі не дозволяють коректно відкриватися і закриватися самій заслінці, яка не може повертатися у вихідне положення, що неминуче негативно позначиться на роботі двигуна: двигун запускатиметься насилу, оберти двигуна почнуть плавати, з’являться ”провали” у роботі двигуна, а на малих обертах двигуна машину може “смикати”.
   У таких випадках потрібно провести чищення та відновлення (обслуговування) дросельної заслінки.

   Обслуговування дросельної заслінки

   Технічне обслуговування дросельної заслінки – це чищення, а при необхідності відновлення пошкодженого або зношеного покриття дросельної заслінки, усунення осьового люфту та вироблення корпусу.

   Виконується у кілька етапів.
   Для початку обов’язково знімаємо клему з акумулятора.
   Потім необхідно відкрутити та зняти патрубок від повітряного фільтра.
   Від’єднати роз’єми від усіх датчиків і приводів на дросельній заслінці, відкрутити кріплення дроселя, їх зазвичай чотири.
   Тепер можна зняти дросельну заслінку. Обов’язково закрити отвір впускного колектора, наприклад, ганчіркою. В умовах знятої дросельної заслінки проводимо діагностику осьових люфтів, стану покриття, наявності відкладів і нагару, вироблення корпусу, стану жиклерів ХХ з метою визначення необхідних обсягів виконуваних робіт.

   Промывка дросельной заслонки

   Далі приступаємо безпосередньо до чищення дросельної заслінки.

   • Нанести “очисник карбюратора” (або інші спеціальні засоби очищення), дати трохи вбратися.
   • Акуратно почистити наліт та відкладення м’якою тканиною. У жодному разі не можна використовувати абразивні матеріали або жорсткі щітки, ризикуючи подряпати поверхню та видалити захисний шар молібдену.
   • Коли весь бруд очищений, при необхідності, усуваємо зауваження по осьових люфтах, відновлюємо захисне покриття та вироблення в корпусі та встановлюємо дросельну заслінку у зворотній послідовності.

   Залежно від конструкції дросельної заслінки можливо знадобиться розбирання дроселя для чищення та відновлення каналів холостого ходу. Чищення (обслуговування) дросельної заслінки завершено. Однак, найчастіше, після чищення дросельної заслінки спостерігаються зміни у роботі двигуна на холостих обертах та збільшення витрати палива.

   Щоб цього не відбувалося потрібно адаптувати дросельну заслінку – тобто привести у відповідність режим злагодженої роботи механізмів двигуна.

   Адаптація дросельної заслінки

   Адаптувати дросельну заслінку можна механічним способом, тобто на незапущеному двигуні, при включеному запалюванні, натиснути на педаль газу до упору та відпустити.

   Адаптация дроссельной заслонки

   Або провести адаптацію спеціальним приладом-сканером.
   Вибір методу адаптації дросельної заслінки залежить від марки автомобіля та визначається автомеханіком.

   Експлуатація та технічне обслуговування дросельної заслінки

   Технічним регламентом потрібно регулярно проводити обслуговування дросельної заслінки, контролювати її технічний стан – періодичність проведення обслуговування встановлюється кожні 30-50 тисяч кілометрів пробігу залежно від типу авто.Навіть при справному двигуні причиною забруднення можуть бути різні присадки неякісного бензину, які випадають в осад. І ці опади, потрапляючи в дросельну заслінку, перетворюються на наліт. Частинки запиленого повітря також осідають на дросельній заслінці. І це в умовах міста, а якщо автомобіль часто їздить бездоріжжям, то обслуговувати дросельну заслінку варто при кожному технічному обслуговуванні автомобіля – заміні масла двигуна.

   Самостійно провести обслуговування дросельної заслінки проблематично.Без зняття дросельної заслінки обслуговування малоефективно – неможливо дістатися внутрішніх стінок і максимально очистити наліт, визначити стан покриття дросельної заслінки, наявність люфтів і вироблення-осьового люфта, також велика ймовірність, що з брудом можна зняти захисне покриття або подряпати корпус дроселя і поверхню самої заслінки.

   Щоб грамотно встановити назад та адаптувати дросельну заслінку також потрібен досвід, відповідне обладнання та інструмент.
   Тому обслуговування дросельної заслінки надійніше довірити досвідченому автомеханіку на обладнаному СТО і не перейматися за якість виконаних робіт на вашому автомобілі надалі.

   СТО Бош Діаз Україна на Теремках, надає послуги з чищення дросельної заслінки з гарантією на всі виконані роботи та запчастини від виробника терміном на 1 рік або 15 тисяч кілометрів.