Комп’ютерна діагностика Renault

Чому ми досі називаємо діагностику автомобіля комп’ютерною , якщо сучасні машини вже стали комп’ютерами на колесах? Швидше за все, це справа звички. Фактично сьогодні більшість робіт з автомобілем вимагають підключення спеціального обладнання, і будь-яка діагностика буде комп’ютерною. Виняток складає діагностика підвіски – та й там кращі результати покаже комп’ютерний стенд, ніж прямий огляд. А у випадках, коли причина несправності не ясна, процес пошуку без комп’ютерної діагностики буде просто неможливим. Наприклад, діагностика для Рено дозволяє точно виявити винуватця поширеної помилки Antipollution System Faulty, хоча причин її появи безліч. Але є й інші цікаві приклади.


Комп’ютерна діагностика Renault у Києві – коли потрібно робити


Коли автомобілю потрібна комп’ютерна діагностика? Ми виокремлюємо кілька ситуацій.
  1. Плановий технічний огляд.
  2. Потрібно знайти причину несправності (зайнялися лампи несправностей, з’явилися помилки, машина “барахлить”).
  3. Перевірка автомобіля перед покупкою.Розберемо всі ситуації окремо.

Перевірка під час ТОРекомендуємо проводити комп’ютерну діагностику автомобілів Renault під час проходження планового технічного обслуговування. Це така сама корисна процедура, як і перевірка рівня технічних рідин, діагностика стану акумулятора або перевірка стану ременів та роликів.
В цьому випадку діагностичний тест допоможе знайти проблеми, які можуть поки не виявлятися зовні. Але комп’ютер підкаже фахівцеві, що проблема є, розвивається і може перетворитися на серйозну. Тобто проведення планової діагностики може заощадити величезну суму грошей у довгостроковій перспективі. Тому що чим довше проблема залишається поза увагою, тим гірше стає. І тим дорожче коштуватиме усунення.

Діагностичний сканер для пошуку причин несправностейЦе найпоширеніша причина, чому власники Reno Logan, Megane, Scenic, Kengoo, Laguna та інших популярних моделей шукають в інтернеті або запитують у знайомих, на якій СТО краще зробити комп’ютерну діагностику.


У вас можуть:

  • спалахнути лампи “Check Engine”, падіння рівня масла в двигуні та інші;
  • бортовий комп’ютер може видавати помилки “Check Gearbox”, “Antipollution System Faulty” та інші;
  • з’явитися несправності двигуна: у вигляді нестабільної роботи, проблем із запуском тощо;
  • з’явитися несправності в КПП: як проблема із перемиканням передач тощо;
  • “Глючити” електричні та електронні системи автомобіля – акумулятор, генератор, проводка, контакти, системи комфорту та допомоги водію (навігація, парктронік, круїз-контроль, клімат-контроль, електроприводи механізмів).У всіх випадках визначити проблему зовнішнім оглядом неможливо. Без комп’ютера механікам просто довелося б змінювати всі вузли та деталі по черзі, щоб визначити, де криється проблема. Це було б дуже довго та неймовірно дорого для автовласника. У таких ситуаціях комп’ютерна діагностика Renault просто безцінна – програма дозволяє побачити, які блоки видавали помилки, які параметри відрізняються від норми чи який вузол не відповідає запитам ЕБУ. Ця інформація дозволяє зробити найважливіше – відкинути варіанти, які точно не підходять. Адже набагато простіше знайти причину проблем із двох-трьох опцій, ніж із десятка. І тоді автоелектрик Рено швидко справляється із завданням та вирішує запит клієнта. А ремонт суттєво прискорюється. Навчені фахівці добре знають, де розміщені OBD-роз’єми для комп’ютерної діагностики у різних моделях Renault.


OBD-разъемы для компьютерной диагностики Renault

Комп’ютерна діагностика для перевірки авто перед покупкоюВраховуючи бум продажів на вторинному ринку та велику популярність імпорту автомобілів з Європи, США та інших країн, ця послуга стає актуальною.
У разі покупки автомобіля недоречно говорити про довіру. Будь-яку машину варто ретельно перевірити. Адже продавець може або приховувати якісь проблеми (іноді серйозні), або й сам не знати про несправності, які не з’явилися чи відбудуться незабаром.


У такій ситуації ми пропонуємо проводити максимально докладну діагностику авто перед покупкою (особливо важлива комп’ютерна діагностика двигуна Reno), щоб упевнитись, що з машиною все нормально. Або вимагати пристойну знижку на усунення несправностей.

Автоелектрик Рено у Києві – що потрібно знатиА ви знали, що для комп’ютерної діагностики автомобілів Renault крім оригінального дилерського обладнання виробник рекомендує використовувати два прилади від провідних світових виробників? Це сканери Bosch KTS 540 та Delphi DS-150.


Так, є багато простих приладів і навіть програми, які можна встановити на смартфоні, щоб розібратися в помилках ЕБУ. Але тільки сканери Bosch та Delphi дозволяють перепрограмувати блоки або задати актуальні налаштування, а не лише виконати читання та скидання помилок.


Також не завжди іншим сканерам чи OBD-адаптерам вдається підключитися до автомобіля. Наприклад, популярний адаптер ELM327 може засмутити вас помилкою U3FFF – зазвичай він видає її, коли автомобіль визначає використання неліцензійного ПЗ та відмовляє у проведенні перевірки. Також на екрані бортового комп’ютера можна побачити помилку 14ff00 – вона з’являється, коли використовується невідповідний діагностичний сканер з невідповідним програмним забезпеченням.


Тому краще звертатися по комп’ютерну діагностику Reno до фахівців. Наприклад, до нас – СТО Bosch Car Service ДІАС Україна.


Комп'ютерна діагностика Renault за допомогою сканера Bosch KTS

Переваги комп’ютерної діагностики Renault у насСТО “ДІАС Україна” є частиною мережі Bosch Car Service, що є підтвердженням високого рівня кваліфікації персоналу та оснащення станції техобслуговування. Компанія Bosch висуває суворі вимоги до партнерів, які ми виконуємо.


Наші фахівці використовують діагностичний сканер Bosch KTS з ліцензійним програмним забезпеченням ESI[tronic].


Усі співробітники регулярно проходять навчання від Bosch для актуалізації даних та підвищення рівня кваліфікації.


За результатами комп’ютерної діагностики ви отримуєте чіткий та зрозумілий звіт із рекомендаціями, а також прорахунком цін на роботи та запчастини.


Ми пропонуємо замінити лише те, що дійсно потрібно, і що убереже вас від великих проблем та витрат. Ми не перестраховуємося, змінюючи ще “живі” запчастини.


Всі автомобілі після обслуговування проходять триетапну перевірку – безпосередньо виконавцем, майстром ремзони та майстром-приймачем. Так ми гарантуємо якість проведених робіт.


Очевидно, що комп’ютерна діагностика Reno – необхідність при ремонті та обслуговуванні цих автомобілів. Багато автовласників довірили нам свої автомобілі та не шкодують про це.

men

Комп’ютерна діагностика Renault

ціна від 450 грн.